ציוד רכיבה לאופנוע  

רוכבי אופנוע צריכים להיות מוכנים לכל מצב. במקרה של תאונה או החלקה, חלילה, הם צריכים להיות מסוגלים להגן על עצמם, וכנראה שקסדה היא הציוד החשוב ביותר עבור רוכבי אופנוע. מה עוד חשוב לדעת על ציוד רכיבה לאופנועים? המשיכו לקרוא.

אופנועים חיוניים לאורח החיים המודרני, שכן הם מאפשרים להם לנסוע מרחקים בזמן קצר יותר. הם גם מאפשרים לנו להנות מהאוויר הפתוח, מאי-העמידה בפקקים ועוד. אבל יחד עם היתרונות שיש ברכיבה, יש את החיסרון הברור של הבטיחות. רוכבים חשופים יותר וצריכים יותר הגנה מנהגים, מה שמצריך ציוד רכיבה איכותי. מה צריך בדיוק? הנה המידע לפניכם.

כמה דגשים כלליים ברכישת ציוד רכיבה לאופנוע 

כאשר אתם קונים אביזרים לאופנוע או ציוד רכיבה, חשוב לדעת מה אתם צריכים ומה אתם רוצים. שימו לב, אלו הם 2 דברים שונים לגמרי. כולנו אמנם רוצים קסדה באלפי שקלים, אבל צריך לקחת בחשבון את ההבדל בין הרצוי למצוי בהתאם לתקציב שלכם ובהתאם לצרכים שלכם. 

לדוגמה, אם אתם רוכבים במזג אוויר קר, אז אולי כדאי להשקיע בזוג כפפות או מגפיים שישמרו על חום הידיים והרגליים. אם אתם רוכבים בשטח, כדאי להשקיע במגנים מקצועיים וכמובן מעיל רכיבה איכותי לאופנוע שלכם.

ציוד רכיבה מורכב מחלקים שונים של ביגוד מגן וציוד בטיחות, שניתן לקנות בנפרד או כסט בחנויות השונות. ציוד הרכיבה הנפוץ ביותר לאופנוע כולל קסדות, מעילים, כפפות, מגפיים, מכנסי רכיבה, מגני ברכיים לאופנועים, אפילו בוסטר לאופנוע, מצלמות דרך ועוד.

המטרה של ציוד רכיבה איכותי לאופנוע 

חלק מהרוכבים מתעלמים מהחשיבות של ציוד רכיבה איכותי, והם לא לוקחים את הזמן לחשוב מה הם צריכים כדי להיות בטוחים ולהרגיש בנוח בזמן שהם בדרכים. חשוב להבין כי ציוד רכיבה אמנם נועד להגן על הרוכב מפני פציעות ותאונות חלילה, אבל ציוד זה גם מספק נוחות לרוכב על מנת להגביר את הבטיחות והביצועים שלו על הכביש.

בשורה התחתונה, ככל שהציוד שלכם יהיה יותר איכותי ומותאם לצרכים שלכם, ככה אתם תרגישו יותר בנוח בזמן שאתם רוכבים. וכאשר מרגישים יותר בנוח, ככה גם הרכיבה עצמה משתפרת ונעשית בטוחה יותר. וזו המטרה העיקרית של ציוד איכותי לאופנוענים. 

איזה ציוד רכיבה הכרחי ואיזה פחות?

מאחר שמדובר בבטיחות של הרוכב, לא באמת קיים ציוד שאינו הכרחי. בין אם מדברים על מצלמות דרך, קסדות או מגפיים לאופנוע, כל פיסת ציוד כזאת יכולה לעשות את ההבדל בכביש. אופנוע הוא כלי פחות בטוח מרכב, אין על זה ויכוח, וככזה, הרוכבים צריכים לדעת להישמר מפני כל סיטואציה. 

בבסיס של הבסיס, חשוב להתחיל קודם כל עם קסדה איכותית, כפפות איכותיות ומגני רכיבה. אם אתם רוכבי כביש על אופנועים כבדים, כמובן שחשוב יהיה גם להשקיע במעיל רכיבה איכותי ומגפיים. כך או כך, אנו ממליצים תמיד לרכוש מותגים מוכרים. 

רוצים להיות מעודכנים בכל המבצעים וההטבות לפני כולם?

מלאו את הטופס והצטרפו למועדון שלנו!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!